• +90 312 425 81 93
  • [protected email address]

Kurumsal

40 yılı aşkın bir geçmişi ve tecrubesi ile Maliye Postası uzman kadrosu, Türk Vergi, Sosyal Güvenlik, Teşvik, Kambiyo, Dış Ticaret, Sermaye Piyasası Mevzuatları ile ilgili yayıncılık yapan bir kuruluştur.

Şirketimiz abonelerine, basılı ortamda P.T.T. ve kargo yolu ile ulaştırdığı Maliye Postası Dergisi ve değişir yapraklı sisteminde hazırlanmış setleri ile hizmet vermektedir.

Maliye Postası yayınları  internet sitesinden , Windows masaüstü uygulamasından veya mobil cihazlarda Android uygulamasından da temin edilebilir. Elektronik ortamda  abonelerimiz yayın konumuza giren mevzuatı, dergide yayımlanan makaleleri, soru cevapları, Yargı Kararlarını ve özelgeleri anında inceleyebilirler. Soru sorabilirler. 

Siteye abone olmayanlar mevzuata, Maliye Postası Dergisinin güncel ve eski sayılarına, soru cevaplara erişemezler. Sadece örnek olarak konulmuş içeriği inceleyebilirler.

  

Abone olursanız:

Bütün Vergi Kanunları, İş Kanunu, Sosyal Güvenlik Kanunları, Türk Ticaret Kanunu, Kamu İhale Kanunu, Devlet İhale Kanunu, Belediyelerle İlgili Kanunlar, İmar Emlak Kanunları, Sermaye Piyasaları Mevzuatı, Kooperatif ve Toplu Konut Mevzuatı S.M.M.M Mevzuatı gibi Mevzuatların tamamına 40 Yılı Aşkın MALİYE POSTASI güvencesi ile ulaşabilecek, bunlardan herhangi birinde yapılacak değişiklikleri ilgili mevzuata işlenmiş olarak inceleyebileceksiniz.

Maliye Postası Dergisi'nin 432. Sayısından itibaren bütün sayılarını okuyabilecek ve abonelik süresi boyunca yeni sayılarını da postada kaybolma riski olmadan takip edebileceksiniz.

Kanun Maddeleri ile ilgili Tebliğlere, Danıştay Kararlarına, Özelgelere, İç Genelgelere ,diğer Kanun Maddelerine, Maliye Postası Dergisi makalelerine incelediğiniz mevzuatın içinden yapılan linklerle bağlanabilecek ve bunları da inceleyebileceksiniz.

Vergi , Sosyal Güvenlik ve İş Kanunu ile ilgili konularda e-posta, faks ya da telefonla ücretsiz danışmanlık hizmeti alabileceksiniz.Maliye Postası abonelerine ücretsiz danışmanlık hizmeti vermektedir. Aradığınız Mevzuatı bulamaz iseniz , bize nerede olduğunu nasıl bulabileceğinizi her zaman sorabilirsiniz.Ayrıca günlük mesleki sorularınızda da size her zaman yardımcı olmaya çalışırız. Mevzuatla ilgili bir sorun yaşarsanız bizi her zaman arayabilirsiniz, siz işlerinize odaklanırken mevzuatı sizin için biz araştırırız.

Basılı yayınlarımıza indirimli sahip olabileceksiniz. Mevzuatı sadece şöyle bir göz gezdirerek değil de ciddi şekilde öğrenmek için altını çizerek, not alarak basılı ortamda okumak isteyenler : Yeni çıkan mevzuatın çıktısını almak, bunları dosyalamak için harcadığınız zaman, kağıt, dosya, toner parası bile 1 senelik Maliye Postası abonelik ücretini geçer. Üstelik mevzuat değişikliklerini ilgili yerlerine işlemek ayrı bir uzmanlık konusudur. Tüm bunlarla uğraşmayın abonemiz olun basılı yayınlar çok uygun koşullarla adresinize gelsin.

  

Kısaca;

  1. Güncel Mevzuata Güvenilir ve Hızlı Erişim
  2. Abonelere Ücretsiz Danışmanlık
  3. Siz İşlerinize Odaklanın Mevzuatı Biz Sizin İçin Araştıralım
  4. Ayda Bir Yayımlanan Dergilerde Uzmanlarından Yorumlar

Abone olmak veya hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bize ulaşın:

 Telefon: 312 (425 81 93 ; 418 04 42 ;418 00 21)  

e-posta: yardim@maliyepostasi.com

İletişim (maliyepostasi.com)


 

YASAL UYARI: Maliye Postası Yayınlarının Bilgi Sağlamak Amaçlı İnternet Sitesidir.Sitede yazılı olan soru-cevap, yazı, makale,haber ve diğer bütün bilgiler Maliye Postası'nın veya yazarların okurlara tavsiye niteliğindeki görüşleri veya ilgili tarihte yayımlanmış mevzuata ilişkin özetler olup, herhangi bir kimseyi veya kuruluşu bağlayıcı nitelikleri yoktur. Okuyucuların burada verilen her türlü bilgiye göre hareket etmeden önce mutlaka, konularıyla ilgili mevzuattaki son değişiklikleri, ilgili kuruluşun en son uygulamalarını, ilgili yargı kararlarını da araştırmaları gerekir.

Burada yazılı bilgi ve görüşlerden olayı doğabilecek ihtilaf veya sorunlarda Maliye Postası ve Maliye Postası uzmanları herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

 
3WTURK CMS v8.3.3