Maliye Postası Abonelik

İletişim bilgileri ve abonelik başvuru formu sayfanın altındadır.(Abonelik ücretini öğrenmek ve sadece yeni abonelere özel fırsatlardan yararlanmak için bize ulaşın)

44 yıllık bir geçmişi bulunan Maliye Postası Şirketi, Türk Vergi, Sosyal Güvenlik, Teşvik, Kambiyo, Dış Ticaret, Sermaye Piyasası Mevzuatları ile ilgili yayıncılık yapan bir kuruluştur. Şirketimiz çok uygun fiyatlarla abonelerine, basılı ve elektronik ortamda Maliye Postası Dergisine ve mevzuat setlerine erişim sağlar. Aboneler Maliye Postası'na mevzuatla ilgili sorular sorabilirler , bu sorular Maliye Postası uzmanları tarafından mevzuat taranarak en kısa sürede yanıtlanır.

Sitemize abone olursanız:

1. Bütün Vergi Kanunları, İş Kanunu, Sosyal Güvenlik Kanunları, Türk Ticaret Kanunu, Kamu İhale Kanunu, Devlet İhale Kanunu, Belediyelerle İlgili Kanunlar, İmar Emlak Kanunları, Sermaye Piyasaları Mevzuatı, Kooperatif ve Toplu Konut Mevzuatı S.M.M.M Mevzuatı gibi Mevzuatların tamamına 40 Yılı Aşkın MALİYE POSTASI güvencesi ile ulaşabilecek, bunlardan herhangi birinde yapılacak değişiklikleri ilgili mevzuata işlenmiş olarak inceleyebileceksiniz.

2. Maliye Postası Dergisi'nin 432. Sayısından itibaren bütün sayılarını okuyabilecek ve abonelik süresi boyunca yeni sayılarını da takip edebileceksiniz.

3.Kanun Maddeleri ile ilgili Tebliğlere, Danıştay Kararlarına, Özelgelere, İç Genelgelere ,diğer Kanun Maddelerine, Maliye Postası Dergisi makalelerine incelediğiniz mevzuatın içinden yapılan linklerle bağlanabilecek ve bunları da inceleyebileceksiniz.

4. Vergi , Sosyal Güvenlik ve İş Kanunu ile ilgili konularda e-posta, faks ya da internet sayfamızdaki form üzerinden soracağınız sorulara ücretsiz danışmanlık hizmeti alabileceksiniz.Maliye Postası sadece abonelerine ücretsiz danışmanlık hizmeti vermektedir. Aradığınız Mevzuatı bulamaz iseniz , bize nerede olduğunu nasıl bulabileceğinizi her zaman sorabilirsiniz.Ayrıca günlük mesleki sorularınızda da size her zaman yardımcı olmaya çalışırız. Mevzuatla ilgili bir sorun yaşarsanız bizi her zaman arayabilirsiniz, siz işlerinize odaklanırken mevzuatı sizin için biz araştırırız.

5. Basılı yayınlarımıza indirimli sahip olabileceksiniz. Mevzuatı sadece şöyle bir göz gezdirerek değil de ciddi şekilde öğrenmek için altını çizerek, not alarak basılı ortamda okumak isteyenler : Yeni çıkan mevzuatın çıktısını almak, bunları dosyalamak için harcadığınız zaman, kağıt, dosya, toner parası bile 1 senelik Maliye Postası abonelik ücretini geçer. Üstelik mevzuat değişikliklerini ilgili yerlerine işlemek ayrı bir uzmanlık konusudur. Tüm bunlarla uğraşmayın abonemiz olun basılı yayınlar çok uygun koşullarla adresinize gelsin.

Abonelik ile ilgili bilgi almak ,fiyatlar ve ödeme şartları hakkında bilgi için bizi aşağıdaki telefonlardan arayın ya da aşağıdaki formu doldurun biz size ulaşalım:

Telefon numaralarımız: 0312.4180442/ 0312.4258193/ 0312.4256786/ 0312.4180021
Faks: 0312.4259819

Orta- Doğu Anadolu, Karadeniz :

Erdinç Oğuz ; Tel: 0537 5205420

Abonelik Başvurusu Kayıt Formu
Adınız Soyadınız *
E-Posta Adresiniz *
Telefon NUmaranız *
Açıklamalar
Güvenlik Kodu
© 2018 Maliye Postası